O Nas

Cargo Service Agency Sp. z o.o. powstała w 1994 roku jako joint venture polsko-norweskie. Później udziały norweskie w spółce zostały wykupione przez stronę polską. Obecnie całość udziałów jest własnością strony polskiej.
Kapitał zakładowy spółki wynosi 50.000,00 złotych.

Spółka świadczy głównie usługi w zakresie spedycji takich ładunków jak:

  •  ryba mrożona przewożona statkami chłodniowcami, w kontenerach oraz samochodami chłodniami,
  •  wyroby hutnicze,
  •  biomasa, węgiel, koks i inne ładunki masowe,
  •  sztuki ciężkie i ponadgabarytowe,
    zarówno w imporcie, eksporcie jak i tranzycie.

Świadczymy również usługi w szeroko rozumianej spedycji samochodowej bazując na wypróbowanych i sprawdzonych przez lata współpracy przewoźnikach samochodowych posiadających pełny zakres ubezpieczeń. Od lat współpracujemy z głównymi terminalami kontenerowymi w polskich portach morskich, a dzięki współpracy z zaufanymi spedytorami zagranicznymi, możemy zaoferować również obsługę ładunku w głównych portach niemieckich oraz Holandii i Belgii.
Dzięki wieloletniej współpracy z zaprzyjaźnionymi agencjami celnymi w Szczecinie i Gdyni oferujemy Państwu pełną obsługę celną towarów w polskich portach morskich.
Rozwijamy również naszą ofertę w zakresie spedycji lotniczej poprzez współpracę z operatorami oferującymi usługi tej gałęzi transportu.

Podstawą naszej działalności jest dbanie o interes klienta i dobro powierzonego nam ładunku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dzięki czemu nasz Klient ma pewność, że jego ładunek będzie obsłużony przy zachowaniu jak najwyższych standardów, tak aby zrealizowane zlecenie pozostawiło u obu stron odczucie satysfakcji i dobrego przebiegu współpracy.

W naszej firmie obowiązuje zasada, aby żaden klient czy podwykonawca nie został potraktowany przedmiotowo oraz, aby na każdym etapie realizacji usługi czuł się na bieżąco i konkretnie poinformowany.

Wierzymy, że doświadczenie naszych pracowników pozwoli rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem z jakim ewentualnie przyjdzie się spotkać podczas realizacji zlecenia.

Formularz

Contact form

Korzystając z formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez CARGO SERVICE AGENCY z siedzibą UL. BYTOMSKA 7, 70-603 SZCZECIN w celu przesyłania treści marketingowych na adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Cargo Service Agency Sp. z o.o.
Ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin


Tel: +48 91 469 38 70
Fax: +48 91 430 85 81
Email: szczecin@cs-agency.pl